"שביל החלב של ישראל" נפרש לאורכה של מדינת ישראל מצפון ועד דרום, וזוהי הזדמנות מצוינת, טעימה ובריאה להיכנס לעולם המרתק של החלב.

עשרות המחלבות, הרפתות והדירים פותחים את שעריהם ומזמינים את המשפחות והמטיילים ליהנות משלל פעילויות לילדים ולמבוגרים: צפייה בתהליכי ייצור של חלב ומוצריו, חליבת פרות, ביקורים ברפתות, דירים ורפתות רובוטיות, סיורים במחלבות, פינות ליטוף והאכלה, סדנאות מרתקות לילדים, ועוד פעילויות מגוונות שפותחות לכם ולילדכם צוהר לענף החלב בישראל.

לענף החלב תרומה רבה למשק הישראלי והוא מהווה את ענף המזון הגדול ביותר בישראל. ואכן, חלב ומוצריו מהווים את אחד המרכיבים העיקריים בצריכת המזון של המשפחה הישראלית. מאחורי  המגוון הרחב, הטרי והאיכותי של מוצרי החלב במקרר שלנו, עומדים אלפי עובדים: 3500 איש ברפתות השיתופיות והמשפחתיות וכ-8500 עובדים בתעשיית החלב בכלל! בנוסף, משק החלב הישראלי הוא אחד המובילים בעולם בנושאי חדשנות וטכנולוגיה בתהליך הייצור, בקרת איכות החלב, רווחת בעלי חיים והבטחת בריאות העדר.

תהנו!

איפיון תכנים וקידום: לניאדו תקשורת ויחסי ציבור   עיצוב: חברון זלצמן שביט   בניית האתר ותחזוקה: Purple Interactive   יחסי ציבור: גיא אופק תקשורת